Edit Content

Õigusteenused

Meie teenused

Millega saame aidata:

Plokiahel ja digitaalsed varad

Ekspertõiguslahendused plokiahela ja digitaalsete varade valdkonnas, mis kaitsevad teie huve digitaalses maailmas.

Pangandus ja rahandus

Pakume pangandus- ja finantsteenuste valdkonnas ekspertõigusalast juhendamist, tagades kliendi reguleerimisalase vastavuse ja finantsedu.

Investeerimisfondid

Pakume ekspertõigusalast juhendamist investeerimisfondide keerukates küsimustes, tagades vastavuse ja optimeerides finantskasvu.

Finantsvaidlused

Lahendage oma finantsvaidlused tõhusalt meie ekspertõigusmeeskonna abiga, kes on spetsialiseerunud võlgade sissenõudmisele ja rahaliste erimeelsuste lahendamisele.

Investori esindamine

Pakume ekspertjuhendamist, mis kaitseb investorit ja aitab navigeerida keeruliste regulatsioonide kaudu, et maksimeerida tagasimakseid investeerimissituatsioonides.

Tagatisagent

Pakume tagatisagendi teenust keerulisemate tagatisstruktuuride seadmisel.


Kinnisvara

Lahenda rahalised vaidlused meie ekspertidega tõhusalt, kes on spetsialiseerunud võlgade sissenõudmisele ja rahaliste erimeelsuste lahendamisele.

Korporatiivne

Pakume ettevõtetele ekspertõigusnõustamist ja põhjalikke lahendusi korporatiivsete huvide kaitsmiseks vastavalt seadusandlusele.

Tarbijad ja jaemüük

Pakume tarbijatele ja jaemüügiettevõtetele põhjalikke õiguslikke lahendusi, keskendudes lepingutele, vastavusele ja vaidluste lahendamisele.

Andmekaitse ja küberturvalisus

Kaitsege oma tundlikke andmeid meie põhjalike andmekaitse ja küberturvalisuse teenustega vastavalt õigusnõuetele ning tagage tugev turvalisus.